Kapat
  • PAYLAŞ

Hoşgeldin Mevduat Faizi Veren Bankalar 2018

Anasayfa Bankalar Hoşgeldin Mevduat Faizi Veren Bankalar 2018
Hoşgeldin Mevduat Faizi Veren Bankalar 2018

Eğer bir bankada ilk defa vadeli hesap açıp faiz almayı düşünüyorsanız hoş geldin faizi veren bankalar 2018 yılı itibariyle hangileridir bu yazımız tam size göre. Bazı bankalar ilk defa vadeli hesap açacak kişilere özel faiz oranları uygulamakta ve normale göre daha yüksek faiz ile paranız artmaktadır.

En Yüksek Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar

Bankalar arasındaki yüksek rekabet özellikle yeni vadeli hesap açacak müşteriler için büyük bir avantaja dönüşmüş durumda. Pek çok banka en yüksek mevduat faiz oranları bizde diyor. Peki bu ne kadar doğru, aslında hangisinin faiz oranı yeni vadeli hesap açacak bir müşteri için daha cazip. Şimdi gelin bir kaç büyük bankanın hoş geldin faiz oranlarına ve sağladıkları avantajlara bakalım.

ING Bank e-Turuncu Hesap

ING Bank Hoş geldin faizi veren ve müşterilerine pek çok farklı avantaj sunan bankaların başında gelmektedir. Türk Lirası, İngiliz Sterlini, Dolar ve Euro hesaplarınıza 1 yıl boyunca sabit Hoş geldin faizi veriyor. Günlük faiz oranlarını piyasa koşullarına göre düzenleyip müşterinin mağdur olmasını engelliyorlar. Şubeler yerine online ortamdan banka hizmetini kullanırsanız daha avantajlı oranlar alabilirsiniz. EFT ve havale ücreti ödemez ayrıca hesap işletim ücreti de hesabınıza yansımaz. ING Bank faiz hesaplama ve hesap açma işlemleri için bankanın web sitesini kullanabilirsiniz. Şu an için faiz oranı ilk yıl için % 14 olarak görülmekte ve sonraki yıllar için % 6,5 olarak görülmektedir(Bu oranlar siz hesap açacağınız zaman daha farklı olabilir.). e-Turuncu Hesap Başvurusu için burayı tıklayabilirsiniz.

DenizBank Hoş Geldin Faizi

Yüksek Hoş geldin faizi veren bankalardan biri de DenizBank’tır. Türk Lirası vadeli hesabınıza % 14.25, Dolar’a % 3.8, Euro hesabınıza % 1.5, altın hesabınıza ise % 2.10 Hoş geldin faizi vermektedir. Bu kampanyadan sadece 1000 TL ve üzeri mevduatlar faydalanabilmektedir. Bu oranlar banka tarafından güncel durumlar sebebiyle güncellenebilir ve değiştirilebilir. Hesap açacağınız zaman en güncel oranları bankadan öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Cumartesi Pazar Yani Haftasonu Eft Yapılır Mı?

Odeabank Oksijen Hesap

Sadece ilk geldiğiniz de değil her zaman yüksek faiz vaat eden Odeabank % 14.50 Türk Lirası için % 4.00’da Dolar hesabı için faiz vereceğini web sitesi üzerinden duyurmaktadır. Hesap açacağınız zaman bu oranın geçerli olup olmadığını bankadan teyit edebilirsiniz. Bizim bu yazıyı yayınladığımız tarihte oranlar bu şekildeydi. Oksijen hesap başvurusu için burayı tıklayabilirsiniz.

Şu an için en yüksek faiz veren bankalardan 3 tanesini sizlerle paylaştık. Sizin banka faiz oranları karşılaştırma istediğinizi biliyorum fakat bunu yapmadım çünkü oranlar düzenli olarak değişmektedir. Bugün yazacağımız karşılaştırma tablosu belki yarın geçersiz olacak.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir